0товарів: 0 грн 

Як обрати кондиціонер?

Як обрати кондиціонер?
Бренди та виробники кондиціонерів.

На даний момент на ринку кондиціонерів представлені моделі багатьох брендів. Як серед них не заплутатися та вибрати максимально підходящий для себе варіант?

По суті, чи це кондиціонер за 10 000 грн або за 120 000 грн, принцип роботи у нього один і той же.

Так у чому різниця і навіщо платити більше, спитаєте Ви?)

Основні характеристики, що впливають на вартість кондиціонера:

- популярність бренду (китайський невідомий бренд або бренд, який у всіх на слуху);
- довговічність роботи компресора (умовно від 5 років до 30-40 років нормальної роботи);
- якість збірки внутрішнього та зовнішнього блоків (від "все скручене косо-криво" до ідеального дотримання зазорів);
- якість матеріалів, з яких зібрані кондиціонери (від дешевого хрусткого пластику до високоякісних матеріалів);
- наявність додаткових рішень та матеріалів у конструкції внутрішнього та зовнішнього блоку, які впливають на шумність та вібрацію при роботі кондиціонера (шумо-звукоізоляція);
- наявність додаткових модулів в конструкції (вбудований вай-фай, плазмовий фільтр і т.д.);
- кількість додаткових функцій та програм (функція "i feel" і т.д.);
- колір внутрішнього корпусу кондиціонера;

З такої кількості дрібниць і складається підсумкова картина та вартість кондиціонера.

У світі існує безліч брендів, які випускають кондиціонери. Я умовно можу поділити їх за загальною якістю. І я напишу ті бренди, які найпопулярніші, і з якими я працюю чи працював.
Це моя суб'єктивна думка, яка підтверджена досвідом та очевидними речами. Якщо у Вас інший досвід чи думка, напишіть, буду радий поспілкуватися з цього приводу)

- Бюджетні варіанти: Olmo (завод Hitachi), Leberg (норвезький бренд, непоганий за свої гроші китаєць), Idea (завод Midea).

- Непогані варіанти (краще бюджетних, але до середняків трохи не дотягують): Neoclima (бренд року 2013 в Україні), Tosot (завод Cooper&Hunter), Electrolux та Zanussi (щодо іншої техніки не напишу, але щодо кондиціонерів - якість більш-менш), Midea (трохи не дотягує до середняків).

- Ціна/якість, золота середина, оптимальне співвідношення ціни та якості: Cooper&Hunter (заслужено розкручений бренд із непоганими кондиціонерами), Gree (один завод із Cooper&Hunter, але трохи менш розкручений маркетологами), Haier (Досить якісний бренд).

- Якість краща за середню, але не преміум: Toshiba (надійні якісні кондиціонери), Lg (хороші кондиціонери, але моя думка, що їхня вартість трохи невиправдано завищена), Panasonic (усі моделі відмінної якості - більш дешеві підходять у цю категорію, а більш дорогі у преміум сегмент).

- Преміум сегмент, дорогі, але якісні за всіма параметрами, стильні, надійні кондиціонери: Mitsubishi Electric та Mitsubishi Heavy (майже схожа назва, але абсолютно різні заводи та різні компанії. Хеві трішки краще, але всі Mitsubishi відмінної якості), Daikin (еталон кондиціонерів) , у них патентується і вводиться більшість фішок, які потім застосовують інші, компресора живуть по 30-40 років, першопрохідники і флагмани систем кондиціювання).

Є ще багато популярних брендів, але я з ними працював менше або не стикався, тому аргументовано описати їх не можу).


Оформіть замовлення онлайн прямо зараз, і отримайте знижку 700 грн! (Промокод: 700)
Хочемо перевірити, що ви не робот!